Usługi stomatologiczne którym warto zaufać. Dentysta, ortodonta, implanty, Częstochowa. Kompleksowe oraz profesjonalne usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć współczesnej stomatologii. ul. Waszyngtona 58 lok.2, Częstochowa
 kom. 662 249 800
 tel. 34 - 36 06 226

Kadra

Poznaj nasz wykwalifikowany zespół

Wspólnie dbamy o dobro naszego pacjenta

Janina Trokowska
lek. dentysta, specjalista ortodonta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Krakowskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym, stale podnosząc swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zarówno teoretycznych jak i praktycznych prowadzonych przez światowej sławy wykładowców m.in. prof. Bernardo Garcia, prof. Jamesa A. McNamary, dr Stephen Williams, dr Randall C. Moles, prof. Luis Carriere, Prof. Gerlanda S. Samsona Prof. Lawrence F. Andrews, Prof. William R. Proffit.
Na co dzień interesuje się psychologią.

Olga Lubasińska
lek. dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym, stale podnosząc swoje kwalifikacje dzięki uczestnictwu w licznych kursach i szkoleniach zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Swoje umiejętności rozwija głównie w dziedzinie stomatologii estetycznej oraz pracy z najmłodszymi pacjentami.

Janusz Wypych
dyplomowany technik dentystyczny

Absolwent Niepublicznego Medycznego Studium Techniki Dentystycznej w Częstochowie. Swój zawód wykonuje z ogromną pasją, dzieląc się swoimi doświadczeniami zdobytymi na różnego rodzaju kursach, zjazdach, sympozjach oraz podczas praktycznej pracy we Włoszech. Prywatnie interesuje się podróżowaniem i dobrą muzyką.

Paweł Stefańczyk
dyplomowany technik dentystyczny, właściciel NZOZ Medor

Ukończył Medyczne Studium Zawodowe w Zabrzu. Wykładowca na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku technika dentystyczna. Członek PTO (Polskie Towarzystwo Ortodontyczne). Swoją 27-letnią widzę z zakresu ortodoncji zdobył dzięki własnej praktyce oraz ustawicznemu dokształcaniu podczas kursów i szkoleń w Danii, Izraelu, Włoszech. Doradza swoją wiedzą i doświadczeniem w zaprojektowaniu aparatów w trudnych przypadkach z jakimi spotykają się lekarze ortodonci w swoich praktykach. Interesuje się podróżami, muzyką, kuchnią oraz sportem.