Usługi stomatologiczne którym warto zaufać. Dentysta, ortodonta, implanty, Częstochowa. Kompleksowe oraz profesjonalne usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć współczesnej stomatologii. ul. Waszyngtona 58 lok.2, Częstochowa
 kom. 662 249 800
 tel. 34 - 36 06 226

Kadra

Poznaj nasz wykwalifikowany zespół

Wspólnie dbamy o dobro naszego pacjenta

Janina Trokowska
lek. dentysta, specjalista ortodonta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Krakowskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym, stale podnosząc swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zarówno teoretycznych jak i praktycznych prowadzonych przez światowej sławy wykładowców m.in. prof. Bernardo Garcia, prof. Jamesa A. McNamary, dr Stephen Williams, dr Randall C. Moles, prof. Luis Carriere, Prof. Gerlanda S. Samsona Prof. Lawrence F. Andrews, Prof. William R. Proffit.
Na co dzień interesuje się psychologią.

Justyna Kaczor
lek. dentysta

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń, a wśród nich m.in.:
- kurs „Współczesne trendy w leczeniu endodontycznym zębów”,
- kurs „Warstwowa odbudowa ubytków materiałami kompozytowymi”
- kurs „Odbudowa ubytków na włóknie szklanym”
- udział w konferencji „Stomatologia bez zgrzytów”
- warsztaty praktyczne z wykorzystaniem mikroskopu oraz lup stomatologicznych,
- szkolenie z zakresu umiejętności komunikacji i współpracy z pacjentem,
- kurs „Ochrona radiologiczna pacjenta” (dający uprawnienia do pracy przy zdjęciach rtg/rvg)
- warsztaty praktyczne pt. „Podstawy szlifowania pod protezy stałe”

W wolnym czasie lubi podróżować, jest amatorką sportów zimowych.

Olga Lubasińska
lek. dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym, stale podnosząc swoje kwalifikacje dzięki uczestnictwu w licznych kursach i szkoleniach zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Swoje umiejętności rozwija głównie w dziedzinie stomatologii estetycznej oraz pracy z najmłodszymi pacjentami.

Krzysztof Dziok
lek. dentysta

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.
Uczestnik sympozjów stomatologicznych i wielu kursów obejmujących stomatologię, eststycznę, zachowawczą oraz protetykę.
Zainteresowania to wędkarstwo, jeżdziectwo, siatkówka.

Rafał Szymczyk
lek. dentysta

Beata Tkocz-Szczepanik
chirurg stomatolog implantolog

Janusz Wypych
dyplomowany technik dentystyczny

Absolwent Niepublicznego Medycznego Studium Techniki Dentystycznej w Częstochowie. Swój zawód wykonuje z ogromną pasją, dzieląc się swoimi doświadczeniami zdobytymi na różnego rodzaju kursach, zjazdach, sympozjach oraz podczas praktycznej pracy we Włoszech. Prywatnie interesuje się podróżowaniem i dobrą muzyką.

Paweł Stefańczyk
dyplomowany technik dentystyczny, właściciel NZOZ Medor

Ukończył Medyczne Studium Zawodowe w Zabrzu. Wykładowca na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku technika dentystyczna. Członek PTO (Polskie Towarzystwo Ortodontyczne). Swoją 27-letnią widzę z zakresu ortodoncji zdobył dzięki własnej praktyce oraz ustawicznemu dokształcaniu podczas kursów i szkoleń w Danii, Izraelu, Włoszech. Doradza swoją wiedzą i doświadczeniem w zaprojektowaniu aparatów w trudnych przypadkach z jakimi spotykają się lekarze ortodonci w swoich praktykach. Interesuje się podróżami, muzyką, kuchnią oraz sportem.