Usługi stomatologiczne którym warto zaufać. Dentysta, ortodonta, implanty, Częstochowa. Kompleksowe oraz profesjonalne usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć współczesnej stomatologii. ul. Waszyngtona 58 lok.2, Częstochowa
 kom. 662 249 800
 tel. 34 - 36 06 226

O nas

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do NZOZ Medor działającego od 1991 roku. W NZOZ Medor świadczymy kompleksowe oraz profesjonalne usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć współczesnej stomatologii.

Od początku istnienia klinika koncentrowała się na stomatologii i leczeniu ortodontycznym. Obecnie, dzięki współpracy z wybitnym specjalistą-implantologiem świadczymy również usługi implantologiczne na najwyższym światowym poziomie. To co dla innych jest niemożliwe, dla nas jest tylko nowym wyzwaniem. Wszczepiamy implanty w bardzo trudnych przypadkach, przy rozległych zanikach kostnych wykorzystując implanty zygomatyczne. Wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym, jak i miejscowym w zależności od potrzeb i życzeń pacjenta.

Wysokie kwalifikacje naszych pracowników, nowoczesne wyposażenie gabinetów i pracowni, materiały najwyższej jakości, życzliwa i sympatyczna atmosfera to gwarancja bezstresowego i skutecznego leczenia. Przez ustawiczne dokształcanie naszej kadry, potwierdzone licznymi certyfikatami i dyplomami oraz poparte wieloletnią praktyką, staramy się służyć Państwu rzetelną wiedzą na najwyższym poziomie.

Posiadamy na miejscu pracownię ortodontyczno-protetyczną, dzięki której nasze prace ortodontyczne i protetyczne wykonywane są w możliwie najkrótszym czasie.

Posiadanie pięknego uśmiechu to nie tylko kwestia wyglądu – to przede wszystkim odkrycie w sobie piękna i pewności siebie, dzięki którym nasze życie nabiera nowego wymiaru. Nagle zauważasz, że Twój uśmiech przyciąga uśmiech innych ludzi i dostrzegasz, że życie uśmiecha się do Ciebie.

Zapraszamy.
Zespół Medor

NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Lecznica MEDOR Paweł Stefańczyk
ul.Waszyngtona 58 lok. 2
42-217 Częstochowa
NIP 573-129-10-90